KONST / Litografier / Färglitografi 9166400
nr 916 6400
Bert Håge Häverö
(1932-2014), Sverige
Färglitografi, Bert Håge Häverö (1932-2014), 55/360, signerad, motivet: 34x40 cm
Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 6 oktober 2014
kl 19:32:02
3/10 11:54:56
300 kr
5/10 19:50:10
Bert Håge Häverö
Läs mer om Bert Håge Häverö